Praca dla lekarza

PRACA DLA LEKARZA

Poszukujemy doświadczonego lekarza weterynarii.
Jesteśmy placówką, która zajmuje się leczeniem małych zwierząt, zarówno internistycznym jak i chirurgią i mikrochirurgią, kardiologią, dermatologią oraz szeroko okulistyką. Istniejemy na rynku od wielu lat, wciąż się rozwijając oraz kształcąc. Lecznica jest usytuowana w świeżo wyremontowanym budynku, z bardzo dobrym dojazdem. Posiadamy 5 nowoczesnych gabinetów przyjęć, salę operacyjną oraz gabinety zabiegowe. Wykonujemy pełną diagnostykę na miejscu. Bardzo dbamy o standard naszej pracy, dlatego wciąż inwestujemy w nowy sprzęt (RTG, USG, analizatory krwi i moczu, kardiomonitor, mikroskop operacyjny, lampa szczelinowa, tonometr itp.) i wciąż myślimy o dalszych inwestycjach. Jako pierwsza i jedyna przychodnia w Poznaniu otrzymaliśmy status Klinika Przyjazna Kotom. Uczestniczymy w licznych konferencjach oraz organizujemy częste szkolenia dla pracowników. Tworzymy zgrany zespół, wspieramy się wzajemnie i nawzajem się od siebie uczymy.

Oferujemy:
🔹pełen etat
🔹umowa B2B
🔹konkurencyjne wynagrodzenie
🔹pracę w systemie zmianowym bez dyżurów nocnych
🔹dofinansowanie szkoleń
🔹elastyczny grafik
🔹umawiane wizyty
🔹karta multisport
🔹możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

Oczekujemy:
🔹umiejętności pracy w zespole
🔹min. 5letnie doświadczenie
🔹podstawowe umiejętności internistyczne, chirurgiczne oraz dentystyczne
🔹obsługa RTG, USG
🔹pracowitości i uczciwości
🔹zaangażowania w pracę i chęci rozwoju

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres manager@napolance.pl Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu, tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych na potrzeby rekrutacji realizowanych przez NA POLANCE, Przychodnia weterynaryjna, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych)”.

Informujemy, że administratorem danych jest NA POLANCE, Przychodnia weterynaryjna, ul. Katowicka 11, lokal u1-2, 61-131 Poznań.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja