Konsultacje DERMATOLOGICZNE – 9.11 (sobota)

Konsultacje DERMATOLOGICZNE – 9.11 (sobota)

W sobotę 9 listopada 2019 zapraszamy na profesjonalne konsultacje dermatologiczne i cytologiczne.
Będziemy gościć Panią doktor Klaudię Majcher, która na co dzień konsultuje pacjentów w stolicy.
Konsultacje te przewidziane są w szczególności u pacjentów z objawami dermatologicznymi od dawna, gdzie nie postawiono diagnozy.

Kilka słów na temat Pani doktor…
lek.wet. Klaudia Majcher
Jej pasją jest dermatologia i otologia, a w szczególności badanie cytologiczne skóry i uszu, które często przynosi odpowiedź szybką odpowiedz jak leczyć pacjenta już na pierwszej wizycie.
Wiemy wtedy czy u pacjenta konieczny jest antybiotyk czy leczenie miejscowe? Czy podejrzewamy nowotwór? Czy obraz cytologiczny sugeruje zmianę nowotworową łagodną czy złośliwą? A może to zmiana zapalna? Co się dzieje w uszach pacjenta?
Badanie cytologiczne wykonywane jest od ręki, bez konieczności znieczulenia pacjenta.

Od 2018 roku prowadzi praktyczne i indywidualne warsztaty cytologiczne dla lekarzy weterynarii w całej Polsce, które powstały dzięki współpracy z lek. wet. Joanną Karaś-Tęcza z przychodni Dermawet. Do tej pory przeszkoliła lekarzy w ponad 80 zakładach leczniczych dla zwierząt. W wolnym czasie sama uczestniczy w licznych konferencjach, warsztatach i szkoleniach ze specjalistami z Polski oraz zagranicy, m.in. Maxey Wellman, Douglasem DeBoerem, Stephenem Whitem, Jamesem Noxonem, Sue Paterson, Joanną Karaś-Tęczą, Dorotą Pomorską, Pawłem Klimiukiem, Maciejem Guzerą i wieloma, wieloma innymi.

Zapisy i informacje:
– rejestracja tel. 619 723 006, 600 201 415
– sms 600 201 415 o treści umów wizytę
– wyślij formularz „UMÓW WIZYTĘ” ze strony www. napolance.pl

ZAPRASZAMY!