O NAS

W związku z ogromnym zainteresowaniem, nasza placówka od 2009 roku przeniesiona została do nowego, większego lokalu. Klinika weterynaryjna wyposażona jest w dwa gabinety przyjęć, pracownię rentgenowską, laboratorium diagnostyczne oraz salę chirurgiczną. Obecnie mieścimy się na ul. Katowickiej 11 lokal U1-2, na osiedlu zwanym Polanka, w centrum Poznania (Rataje).

Właścicielką lecznicy jest lekarz weterynarii Katarzyna Marciniak specjalista z dziedziny chirurgii weterynaryjnej i radiologii.

Spełniamy oczekiwania naszych klientów prężnie rozszerzając zakres świadczonych usług. Posiadamy specjalistyczną aparaturę medyczną niezbędna do profesjonalnej diagnostyki i co za tym idzie skutecznego leczenia.

Szczególne miejsce w naszej Przychodni zajmuje zaplecze diagnostyczne oraz chirurgia.

Na miejscu wykonujemy badanie krwi, moczu, kału, zeskrobiny, USG, RTG oraz EKG. Szeroko zajmujemy się dermatologią. Samodzielnie analizujemy zeskrobiny, wykonujemy trichogramy.

Specjalizujemy się w chirurgii. Posiadamy nowocześnie wyposażoną salę operacyjną. Dla każdego pacjenta narkozę dobieramy indywidualnie, poprzedzając ją odpowiednimi badaniami. Standardem jest znieczulenie wziewne. Używamy najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych środków anestetycznych.

Stale rozwijamy nasze kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach, kursach, staramy się być na bieżąco z nowościami w dziedzinie nauki i weterynarii.

PERSONEL

lek.wet. Katarzyna Marciniak
lek.wet. Oliwia Chosia
lek.wet. Paulina Szymkowiak
lek.wet. Aneta Aksu
lek.wet. Maciej Staszczyk
lek.wet. Karolina Magiera
lek.wet. Aleksandra Nowicka
technik wet. Sara Basińska
asystent Monika Szydłowska