Aleksandra Jedyńska – lekarz wetrynarii

lek. wet. Aleksandra Jedyńska

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Studia zakończyła w roku 2018 i rozpoczęła pracę w lecznicach na terenie Wielkopolski przyjmując pacjentów internistycznych począwszy od chomika na koniu kończąc.

W 2019 roku ukończyła podyplomowe studia z zakresu zoopsychologii na poznańskim Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS, gdzie poszerzała wiedzę na temat behawioryzmu zwierząt, by holistycznie podejść do swoich pacjentów również w zakresie zaburzeń o podłożu psychicznym oraz zminimalizować stres związany z wizytą zwierzaka u lekarza weterynarii. Od tego czasu prowadzi również konsultacje behawioralne, głównie specjalizując się w zaburzeniach związanych z lękiem separacyjnym.

Ukończyła wiele kursów z zakresu anestezjologii, neurologii, kardiologii, dermatologii i diagnostyki obrazowej. Obecnie planuje specjalizować się w zakresie hematologii, gastroenterologii i diagnostyki obrazowej.

Prywatnie właścicielka 3 psów – Sophie, Rei, Figi, kota Micka i konia – Nevady. Współprowadzi hodowlę molosów rasy cane corso italiano. Czas wolny głównie przeznacza swojej rodzinie, zwierzętom i przyjaciołom, a umysł oczyszcza podczas długich jazd konnych w terenie.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja