Przychodnia

Przychodnia weterynaryjna „Na POLANCE” powstała w 2007 roku. Wielokrotnie przeprowadzaliśmy modernizację lecznicy, aby poprawić komfort naszych pacjentów oraz rozszerzyć zakres usług.

Obecnie Przychodnia weterynaryjna „Na Polance” to blisko 200 m2 lecznica, która mieści się na ulicy Katowickiej 11 w Poznaniu, na Ratajach (przy galerii Malta).

Twój koci weterynarz! Jako pierwsza i jedyna lecznica w Poznaniu uznana została za Klinikę Przyjazną Kotom (Cat Friendly Clinic). Po wielu miesiącach remontu i przygotowań otrzymaliśmy międzynarodową srebrną akredytację i certyfikat Kliniki Przyjaznej Kotom. 

Placówka wyposażona jest w pięć nowoczesnych gabinetów przyjęć, pracownię rentgenowską, laboratorium diagnostyczne, profesjonalną salę chirurgiczną, szpital pobytu dziennego dla zwierząt, przestronną poczekalnię z recepcją oraz oddzielną poczekalnię dla kotów, wyposażoną w specjalne miejsca dla kocich pacjentów. Posiadamy pomieszczenie do pobytu dziennego, gdzie właściciel może towarzyszyć swojemu zwierzakowi podczas wlewu dożylnego.

Właścicielką i kierownikiem przychodni jest lekarz weterynarii Katarzyna Marciniak, specjalista w dziedzinie chirurgii weterynaryjnej i radiologii. Pani doktor w naszej lecznicy zajmuje się również okulistyką weterynaryjną. Placówka wyposażona jest w sprzęt do diagnostyki oraz do zabiegów mikrochirurgicznych.

Przychodnia weterynaryjna „Na Polance” to zgrany zespół specjalistów współpracujących ze sobą dla zapewnienia wysokich standardów opieki zdrowotnej naszych pacjentów. Opiekę nad pacjentami sprawuje obecnie ośmiu lekarzy weterynarii, w tym specjaliści z dziedziny chirurgii weterynaryjnej, chorób psów i kotów oraz lekarze specjalizujący się w kardiologii weterynaryjnej, okulistyce weterynaryjnej, gryzoniach i zajęczakach oraz urologii i nefrologii weterynaryjnej. Stale rozwijamy nasze kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach, kursach, aby być na bieżąco z nowościami w dziedzinie medycyny weterynaryjnej. Współpracujemy z lekarzami specjalizującymi się w dziedzinie okulistyki weterynaryjnej, kardiologii weterynaryjnej oraz diagnostyki obrazowej.

Szczególne uwagę przykładamy do diagnostyki. W naszej lecznicy kompleksowo wykonujemy badanie okulistyczne (weterynarz okulista), badania krwi, moczu, kału, badania mikroskopowe, zeskrobiny, cytologie, trichogramy oraz pomiar ciśnienia krwi. W naszej lecznicy weterynaryjnej można wykonać konsultacje kardiologiczną oraz echo serca (weterynarz kardiolog). Zajmujemy się diagnostyką radiologiczną, wykonujemy zdjęcia rentgenowskie w tym wstępną ocenę w kierunku dysplazji bioder i łokci (specjalista radiolog, weterynarz radiolog). U nas możesz wykonać pełne USG jamy brzusznej, gałki ocznej, guzów tkanek miękkich.

Specjalizujemy się w chirurgii i mikrochirurgii. Posiadamy nowocześnie wyposażoną salę operacyjną. Dla każdego pacjenta narkozę dobieramy indywidualnie, poprzedzając ją odpowiednimi badaniami. Standardem jest znieczulenie wziewne. Używamy najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych środków anestetycznych.

 

Zmieniamy się dla Was, dla naszych pacjentów oraz ich właścicieli!

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja