Przychodnia

Przychodnia weterynaryjna Na POLANCE powstała w 2007 roku. Obecnie mieścimy się na ul. Katowickiej 11 lokal U1-2, w centrum Poznania (Rataje, przy Galerii Malta).

Placówka wyposażona jest w pięć nowoczesnych gabinetów przyjęć, pracownię rentgenowską, laboratorium diagnostyczne, profesjonalną salę chirurgiczną, szpital pobytu dziennego dla zwierząt, przestronną poczekalnie z recepcją oraz oddzielną poczekalnię dla kotów.

Właścicielką i kierownikiem przychodni jest lekarz weterynarii Katarzyna Marciniak,  specjalista w dziedzinie chirurgii weterynaryjnej i radiologii.

Przychodnia weterynaryjna NA POLANCE to zgrany zespół specjalistów współpracujących ze sobą dla zapewnienia wysokich standardów opieki zdrowotnej naszych pacjentów. Stale rozwijamy nasze kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach, kursach, aby być na bieżąco z nowościami w dziedzinie medycyny weterynaryjnej. Współpracujemy z lekarzami specjalizującymi się w dziedzinie okulistyki weterynaryjnej, kardiologii weterynaryjnej oraz diagnostyki obrazowej.

Szczególne miejsce w naszej Klinice weterynaryjnej zajmuje zaplecze diagnostyczne oraz chirurgia i mikrochirurgia.

Na miejscu wykonujemy badanie okulistyczne, badania krwi, moczu, kału, badania mikroskopowe, zeskrobiny, cytologie, trichogramy, USG, RTG oraz pomiar ciśnienia krwi. W naszej lecznicy weterynaryjnej można wykonać konsultacje kardiologiczną oraz Echo serca.

Specjalizujemy się w chirurgii. Posiadamy nowocześnie wyposażoną salę operacyjną. Dla każdego pacjenta narkozę dobieramy indywidualnie, poprzedzając ją odpowiednimi badaniami. Standardem jest znieczulenie wziewne. Używamy najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych środków anestetycznych.